Uživatel: Nepřihlášen. Přihlásit. Registrovat.

Aktuální region:
 

Tenisové zápasy pro všechny …

Jsi rekreační tenista či tenistka? Senior? Začátečník? Nebo registrovaný? Na tom nezáleží, pokud hledáš zápasy s vyrovnanými soupeři a chceš pravidelně potkávat nové soupeře. Ať jsi aktivní či příležitostný tenista, soutěživý hráč nebo trénuješ na zdi, tady si zahraješ vždycky pěkné zápasy, navážeš nové kontakty a můžeš se dál zlepšovat. Hraješ kdy můžeš ty a tvůj soupeř.

ATT Sport z.s.

ATT Sport z.s. působí v České republice sice až od roku 2002, jeho zakladatelé se však ve sportovním prostředí pohybovali již desítku let předtím. Hlavním cílem našeho sdružení je realizovat a podporovat sportovně-společenské projekty, které umožňují lidem aktivně využívat svůj volný čas a nacházet radost z tělesného pohybu. V současné době pociťují největší přínos našich aktivit tenisté. Až na výkonnostní závodní hráče mají všichni ostatní tenisté i tenistky možnost se skvěle bavit při svém oblíbeném sportu, jak v rámci tenisové ligy, tak víkendových turnajových klání.

Tenis je jedním z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších sportů u nás. V dobách Hřebce, Kodeše, Lendla, Navrátilové a Mandlíkové u nás pevně zakořenil a stal nedílnou součástí sportovních a společenských setkáních střední i vyšší třídy. Řada z vás jej dnes aktivně vyhledává pro jeho přitažlivost, vytváření podmínek pro rozvoj sportovních, osobních, ale i společenských a obchodních vztahů. My se snažíme, aby se rekreační tenis dál rozvíjel ku prospěchu všech, kteří chtějí aktivně využívat svůj volný čas a nacházet při tom radost z tělesného pohybu.

Sdružení reprezentují: Milan Čížek (vlevo) a Jan Kodr.

Milan Čížek Jan Kodr

V květnu 2007 jsme spustili pilotní projekt TenisLigy, který významně rozšířil naši nabídku pro tenisty všech dovednostních úrovní. Mezi hlavní přínosy této soutěže patří setkávání se s novými hráči, možnost si svobodně vybrat místo a čas utkání a také garance vyrovnaných zápasů, ať hrají začátečníci nebo velmi dobří hráči.


Kontakty na sdružení:

ATT Sport z.s., Boženy Němcové 1881/5, Praha 2, 120 00

info@attsport.cz


Kontakt pro hráče TenisLigy:

tenisliga@attspor­t.cz 774 426 172