Uživatel: Nepřihlášen. Přihlásit. Registrovat.

Aktuální region:
 

Tenisové zápasy pro všechny …

Jsi rekreační tenista či tenistka? Senior? Začátečník? Nebo registrovaný? Na tom nezáleží, pokud hledáš zápasy s vyrovnanými soupeři a chceš pravidelně potkávat nové soupeře. Ať jsi aktivní či příležitostný tenista, soutěživý hráč nebo trénuješ na zdi, tady si zahraješ vždycky pěkné zápasy, navážeš nové kontakty a můžeš se dál zlepšovat. Hraješ kdy můžeš ty a tvůj soupeř.

Ochrana osobních údajů

ATT Sport o.s. (dále jen sdružení) prohlašuje, že při své činnosti neposkytuje ani neprodává osobní a citlivé informace o registrovaných uživatelích třetím osobám ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Může najmout externí společnosti a osoby, které v jeho zastoupení poskytují omezené služby, například poskytování odborné pomoci nebo zpracování dat. Těmto společnostem a osobám poskytuje pouze ty osobní údaje, které jsou nutné k realizaci příslušné služby. Tyto společnosti a osoby však musejí zachovat důvěrnost poskytnutých informací a nesmějí tyto informace používat žádným jiným způsobem.

Sdružení poskytuje nadstandardní služby na všech svých webových stánkách zásadně jen registrovaným uživatelům svého sportovního systému. Registrovaný uživatel se zavazuje respektovat pravidla pro manipulaci s materiály chráněnými autorskými zákony a uvádět vždy pravdivé údaje. Pro shromažďování a zpracování osobních údajů registrovaného uživatele se vyžaduje zákon souhlas osoby, která tyto údaje o sobě poskytuje, proto je udělení tohoto souhlasu sdružení nezbytnou podmínkou pro dokončení registrace uživatele. Souhlas dává osoba bez omezení rozsahu na dobu neurčitou a může jej kykoliv odvolat. Osoba uděluje souhlas za účelem evidence soutěžících v rámci sportovního systému sdružení a dále k obchodním a marketingovým účelům sdružení.

Sdružení zveřejňuje některé údaje o registrovaných uživatelích za účelem prezentace jejich dovedností a tvorby statistik. Z osobních údajů hráčů jde o jméno, příjmení, rok narození, pohlaví a fotografie. Dále také zveřejňuje při registraci nepovinně vyžadované údaje o jeho sportovních aktivitách. Sdružení v případech, kdy je to nezbytné pro zabezpečení chodu konkrétní soutěže, předává část osobních a kontaktních údajů registrovaného uživatele jinému registrovanému uživateli a to pouze a jedině za účelem vytvoření podmínek pro jejich vzájemný kontakt a to jen po dobu trvání této potřeby.

Děti (osoby do 18 let) nejsou oprávněny používat stránky bez dospělého dozoru a sdružení je tímto žádá, aby se neregistrovaly ani neudávaly své osobní informace. Používáním této stránky bez dozoru, případně registrací, uživatel garantuje, že má 18 a více let.

ATT Sport o.s., 23.3.2008