Uživatel: Nepřihlášen. Přihlásit. Registrovat.

Aktuální region:
 

Tenisové zápasy pro všechny …

Jsi rekreační tenista či tenistka? Senior? Začátečník? Nebo registrovaný? Na tom nezáleží, pokud hledáš zápasy s vyrovnanými soupeři a chceš pravidelně potkávat nové soupeře. Ať jsi aktivní či příležitostný tenista, soutěživý hráč nebo trénuješ na zdi, tady si zahraješ vždycky pěkné zápasy, navážeš nové kontakty a můžeš se dál zlepšovat. Hraješ kdy můžeš ty a tvůj soupeř.

Tipsport

Tipsport

Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu roku 1991. Činnost provozuje na základě licence ministerstva financí ČR podle zákona č. 202/90 Sb. o loteriích a jiných podobných hrách. Hlavním předmětem její činnosti jsou kursové sázky, především na sportovní události, ale také na číselné hry (například ruleta) či události veřejného zájmu.

Tipsport byl založen a dodnes je provozován jako ryze česká soukromá firma, bez jakékoli účasti státu či zahraničního kapitálu. Zvyšování počtu poboček (především v období let 2000–2005) a rozšiřování a zkvalitňování nabídky služeb vedlo nejen k nárůstu klientely, ale mělo vliv i na posílení důvěryhodnosti Tipsportu a jeho pozice na trhu kursových sázek. Z celkového objemu peněz vložených ročně do sázek jich prosázejí Češi asi 45% právě u Tipsportu.

Sázení u Tipsportu je naprosto bezpečné. Tipsport je firma se silným finančním zázemím, která je vzhledem ke své síle a postavení na trhu schopna vždy dostát všem svým závazkům. K jistotě sázejících přispívá také fakt, že každý provozovatel tohoto druhu loterie je povinen složit před udělením licence na zvláštní účet jistinu ve výši 10 milionů korun. Tato částka slouží kromě jiného jako garance výplat výher sázejícím.

Již při svém vzniku si Tipsport vytkl za cíl stát se v oblasti kursového sázení seriozní a stabilní kanceláří se širokou nabídkou, atraktivními kursy, pestrým herním plánem a také širokou pobočkovou sítí.

Dnes mají sázkaři možnost sázet na více než 1000 sběrnách na území celé České republiky, přičemž zhruba 68% jich funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné sázení spojit s občerstvením a sledováním sportovních přenosů na velkoplošných projekčních plátnech či televizních obrazovkách. Díky telefonické službě Teleservis je možné si navíc založit u Tipsportu sázkové konto a sázet po telefonu. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty čerpat mnoho bonusů a výhod, vybírat si dárky či účastnit se mnoha soutěží.

Tipsport je tradičním sponzorem českého sportu, dlouhodobě je například hlavním partnerem české hokejové extraligy, nebo Premium partnerem české fotbalové reprezentace a oficiálním partnerem českého fotbalu. V roce 2005 vstoupil Tipsport zároveň i na slovenský a polský trh a založil tam společnosti, které využívají českého know-how pod názvy Tipsport SK, resp. Tipsport PL.

Adresa: Václavské náměstí 56/802 Praha 1, 110 00

Tel.: 311 633 111

Web: www.tipsport.cz


« Zpět na seznam partnerů