Uživatel: Nepřihlášen. Přihlásit. Registrovat.

Aktuální region:
 

Tenisové zápasy pro všechny …

Jsi rekreační tenista či tenistka? Senior? Začátečník? Nebo registrovaný? Na tom nezáleží, pokud hledáš zápasy s vyrovnanými soupeři a chceš pravidelně potkávat nové soupeře. Ať jsi aktivní či příležitostný tenista, soutěživý hráč nebo trénuješ na zdi, tady si zahraješ vždycky pěkné zápasy, navážeš nové kontakty a můžeš se dál zlepšovat. Hraješ kdy můžeš ty a tvůj soupeř.

Stručně o čem TenisLiga je

TenisLiga je sportovní soutěž pro širokou veřejnost, od osmnácti do sta let. Nezáleží na tom, zda jste s tenisovou raketou vyrůstal od kolébky nebo jste teprve teď objevil krásu bílého sportu a začínáte se jej učit. Ve svém volném čase si prostě zahrajete pořádný zápas s vyrovnaným soupeřem, potkáte nové protivníky a budete se v tenise zlepšovat.

V lize nemusíte trávit celý den nebo dva ve sportovním centru na turnaji, nehrajete více krátkých zápasů za sebou, abyste si pořádně zahráli. Fyzicky se příliš nevyčerpáte a každý den potkáte nejvýše jednoho soupeře s vlastním herním stylem, který vás donutí přemýšlet o vaší hře a zápasové taktice. A pokud jste rekreační hráč a zvyšujete si svoji tenisovou úroveň pravidelným tréninkem, už teď asi víte, že v TenisLize jej určitě dokážete zhodnotit.

Jak se hraje

V každé sezoně se zúčastníte nejméně tří soutěžních kol. V nich sehrajete zápasy ve skupině se čtyřmi soupeři. Skupiny jsou poskládány do mnoha úrovní – lig, od těch nejlepších tenistů po začátečníky, přičemž na stejné úrovni jsou alespoň dvě skupiny. Zápasy hrajete na dva sety, případný třetí set se hraje super tiebreakem. Platí pravidlo, že v každém zápase je jeden hráč domácí a druhý host. Domácí vyzývá hosta ke hře, zajišťuje dvorce, host přináší nové míče. Výsledek nám hlásí vítěz.

Kontakt pro zájemce o vstup do soutěží a stávající hráče:

mobil: 774 426 172
email: tenisliga@attspor­t.cz


Ke stažení: