Uživatel: Nepřihlášen. Přihlásit. Registrovat.

Aktuální region:
 

Tenisové zápasy pro všechny …

Jsi rekreační tenista či tenistka? Senior? Začátečník? Nebo registrovaný? Na tom nezáleží, pokud hledáš zápasy s vyrovnanými soupeři a chceš pravidelně potkávat nové soupeře. Ať jsi aktivní či příležitostný tenista, soutěživý hráč nebo trénuješ na zdi, tady si zahraješ vždycky pěkné zápasy, navážeš nové kontakty a můžeš se dál zlepšovat. Hraješ kdy můžeš ty a tvůj soupeř.

Tenisová škola HIT Tenis

 Tenisová škola HIT Tenis

HIT Tenis zajišťuje individuální i skupinový trénink pod vedením trenérů s nejvyšší kvalifikací, programy pro začátečníky, pokročilé i vyspělé závodní hráče všech věkových kategoriích. Probíhá tenisová školička pro nejmenší již od 4 let. Realizujeme komplexní zajištění přípravy pro jednotlivce, skupiny i tenisové oddíly včetně kondiční přípravy, regenerace, coachingu, rozborů hry… V přípravě a vedení tréninků metodicky spolupracujeme s PTR (Professional Tennis Registry) Dennise Van der Meera.

Kontakt: 602 255 602, www.hittenis.cz, areály SK Oáza Praha a Jonathan LS v Praze 4

Kurzy a tréninky: Dospělí
Tréninky probíhají celoročně, kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pokročilé hráče. Výuka probíhá formou individuálního nebo skupinového tréninku, účastníci výuky jsou podle zájmu a časových možností zařazováni do dlouhodobých i krátkodobých kurzů. Individuálním nárokům na nepravidelné tenisové lekce lze vyhovět převážně v dopoledních hodinách a o víkendech.

Kurzy a tréninky: Děti a mládež
Tréninky dětí a mládeže probíhají celoročně, s výjimkou školních prázdnin. Výuka je rozdělena do letního a zimního běhu. Od října do dubna probíhá v tenisových halách, letní běh od dubna do září na otevřených tenisových dvorcích v areálech SK Oáza Praha a Jonathan LS v Praze 4. V období školních prázdnin možno domluvit individuální tréninkový plán.

Školička
Kurz je určen pro děti ve věku 4–7 let bez předchozí tenisové průpravy. Hlavním cílem je hravou formou podchytit zájem dětí o tenis. Příprava je zaměřena na základní pohybovou průpravu a získání technických dovedností pro další závodní či rekreační hru. Při výuce je využíváno zkrácených raket, pěnových míčů, sítí pro minitenis a mnoho dalších pomůcek, které přispívají k rychlému zvládnutí dovedností pestrou a efektivní formou.
Výuka probíhá 2× týdně 60 minut ve skupině 8–10.

Skupinový trénink
Kurz je určen pro děti a mládež ve věku 8–18 let, začátečníky i pokročilé hráče. Hráči jsou začátečníky i pokročilé hráče. Hráči jsou zařazováni do skupin srovnatelné věkové a výkonnostní úrovně. Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně jako rozvoj pohybových dovedností, nutných pro tenis. Trénink ve skupině lze kombinovat s individuální výukou, příp. vypracovat individuální tréninkový plán pro hráče.
Výuka probíhá 2× týdně 60 minut ve skupině 2–4 hráčů.

Individuální trénink
Je určen pro začátečníky i pokročilé hráče. Výuka je zaměřena na individuální potřeby každého hráče s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou techniku i taktiku. Individuální trénink je vhodné kombinovat se skupinovou výukou, nabízíme možnost sestavení individuálního tréninkového plánu.


« Zpět na seznam trenérů